Behandlerteamet hos Ro’s Kilde

Kontakt din behandler direkte hvis du har spørgsmål eller ønsker at bestille tid.

Ann-Sofie Uldall

Ann-Sofie Uldall

Dit maveunivers

Tilbyder forebyggelse og genoptræning af delte mavemuskler og svækket core

Kontakt Ann-Sofie på kontakt@ditmaveunivers.dk

Læs mere...

Bo Schramm

Bo Schramm

BSmassage

Fysiurgisk massør og sportsbehandler.

Kontakt Bo på: 31327630 eller b.schramm@hotmail.com

Læs mere...

Cecilie Jarløv Kjær

Cecilie Jarløv Kjær

Frejaklinik.dk

Tilbyder jordemoderydelser, baby- og børnebehandlinger, akupunktur og kraniosakralterapi

Kontakt Cecilie på: 20812981 eller cecilie@frejaklinik.dk

Læs mere...

Dorte Leo

Dorte Leo

dorteleo.dk

Tilbyder Japansk lifting, Healing, Krystalhealing og Fjernhealing.

Kontakt Dorte på: 26233696 eller dorte@dorteleo.dk

Læs mere...

Gitte Gade

Gitte Gade

gittegade.dk

Tilbyder Psykoterapi, Stessbehandling, Healing og Healingsterapi, Selfcompassion træning og Clairvoyance

Kontakt Gitte på: 26235751 eller info@gittegade.dk

Læs mere...

Heidi Hermansen

Heidi Hermansen

Kropsfokus

Tilbyder Body-sds behandlinger samt Baby- og børnebehandlinger.

Kontakt Heidi på: 28782088 eller kropsfokus@gmail.com.

Læs mere...

Isabel Cebrian

Isabel Cebrian

Isabelcebrian.com

Tilbyder
Life Mastery Master Coaching, Soul Business coaching, Terapeutisk Mirror Process, Clairvoyance, Mindfulness, Healing

Kontakt Isabel på: 30352288 eller info@isabelcebrian.dk

Læs mere...

Lene Rødshagen

Lene Rødshagen

Energipunktet

Tilbyder Bowtech, Healing, Vegatest, Zoneterapi og Tankefelt terapi.

Kontakt Lene på: 24252218 eller LR@energipunktet.dk.

Læs mere...

Lisbeth Lysdal

Lisbeth Lysdal

Tankemassage

Tilbyder hypnoterapi, samtaleterapi og coaching, regressionsterapi, Sjælerejser - livet mellem livene terapi, healing

Kontakt Lisbeth på: 30 742 642 eller lisbeth@lisbethlysdal.dk

Læs mere...

Maria Louise Jalksø

Maria Louise Jalksø

malouja

Tilbyder Krops- og psykoterapi, chok- traumeterapi, parterapi, åndedrætsterapi, samtaler om ufrivillig barnløshed.
Mindfulness (MBSR) og stresscoaching
Kontakt Maria på : 3132 8118
post@malouja.dk
Læs mere...

Mette Andersen

Mette Andersen

Zenspiration

Tilbyder psykospirituel vejledning, Klarhealing, ReSense forløb til særligt sensitive kvinder, blid dybdeafspænding/healing

Kontakt Mette på: 22669798 eller ma@zenspiration.dk.

Læs mere...

Pernille Cronfeld

Pernille Cronfeld

dinstund.dk

Tilbyder Zoneterapi til babyer, børn, gravide og stressramte, øreakupunktur, babymassagekurser.

Kontakt Pernille på tlf.: 5211 4380 eller kontakt@dinstund.dk

Læs mere...

Sanne Bakmose

Sanne Bakmose

Zoneterapeut og Massør

Tilbyder zoneterapi, NADA øreakupunktur, StressLess Meridian massage
Nakke/ryg massage evt med cupping og hotstone, Ansigts zoneterapi/massage
Kontakt Sanne på: 6072 5511 eller bakmose@gmail.com

Læs mere...

Vibeke Poulsen

Vibeke Poulsen

Livsstjernen

Tilbyder Intuitiv håndlæsning, Hypnose – Hypnoterapi, Healing med clairvoyant vejledning

Kontakt Vibeke på: 51515716 eller livsstjernen@gmail.com
Læs mere...